LV / RU      

BARAVIKU MĒRCE MAKARONIEM 
BARAVIKU  MĒRCE   MAKARONIEM
Vispirms kā gatavojot visas mērces pannā ielej mazliet eļļas (3 ēdamkarotes) un pievieno smalki sagrieztu viena kiploka daiviņu un uz mazas uguns sāk to cept. Pēc 30 sek nesadedzinot kiploku!!!! pieliek baravikas gabaliņos sagrieztas. Un tas sāk cept. !!!

Tiem kuri Itālijā ir nopirkusi kaltētās baravikas!!! Ieliekiet karstā ūdenī pāris gabaliņu šo sēņu un atstājiet uz 10 min. Tad izņemot no ūdens, izspiežiet un smalki sagriežiet, pievienojot mērcei. Ūdeni, kurš ir palicis brūns ārā nelejiet, pamazām mērce cepjoties izžūst un tad pielejat to parastā ūdens vietā, lai dotu stiprāku smaržu!!!!!!

Visa mērce kopumā jācepj aptuveni 20 min., protams pievienojot sāli un pēc vēlēšanās peperončino (čilipipari) mazliet. 2 min. Pirms beigām pievienojiet smalki sakapātu pētersīļu lapas, lai dotu svaiguma garšu.

Tad kad makaroni ir izvārījušies atseviškā katlā, tos pievienojiet pannā pie šīs mērces.

Klāt piedzerot šajā gadījumā noteikti sarkano vīnu...... Labu apetīti!!!!!!
PILDĪTĀS BARAVIKAS 
Kā īstās itāļu vakariņās protams nevar iztikt bez otrā ēdiena.

Noņemiet baravikas kāju un smalki to sagriežiet. Ieliekot atseviški kopā ar 1 daiviņu smalki sagrieztu kiploku, sāli, pipariem, 1 veselu olu un 1 dzeltenumu, mazliet sarīvēta siera varētu but krievijas siers (vai arī kādu atrodat ledusskapī) pētersīļu lapas, 1 ēdamkaroti olīvu eļļas un ( pirms ēdiena gatavošanas ieliekat pienā 2 baltmaizes škēles) tad pievienojat izspiestas maizes škēles un visu kopā samaisat.

Tad ņemat baraviku galviņas un piepildat ar samaisīto saturu. To visu liekat krāsnī uz 30 min. 180 grādi. Kontrolējot, jo var pietikt arī ar 20 min, atkarībā no sēņu lieluma.
GRILLĒTĀS BARAVIKAS 
Ja jums ir slinkums gatavot pildītās sēnes, tad piedāvāju kā piedevas pie gaļas grillētās baravikas. Sēnes ir gāgrillē uz karsa grilla, bieži griežot, lai nepielīp pie grilla. Aptuveni 7-8 min. Kad ir gatavas aplejiet ar eļļu, kurā esat iegriezuši mazliet kiploku un pētersīļu lapu. Tas varēts būt FANTASTISKI!!!
LABU APETĪTI........ 
Attēli no kulinārijas kursiem 
Attēli no kulinārijas kursiem
Atstāj ziņu/jautājumu
* Vārds
Uzvārds
* E-pasts
Telefons
Piezīmes