LV / RU      

Gids Itālija (Toskānā, Florencē) Elita Saltupe Labdien! Mans vārds ir Elita un man ir patiess prieks Jūs sveikt Florencē un tās apkārtnē kā pirmajai šīs skaistās pilsētas oficiālajai gidei latviešu, kā arī itāļu un krievu valodās. Neskatoties uz šo augsto gida atestātu un diplomu sniegto pagodinājumu, es visupirms gan esmu un palieku īstena Toskānas un it īpaši Florences mīļotāja, kura dzīvo Itālijā jau 17 gadus.

Florenci es pirmo reizi iepazinu pirms daudziem gadiem, kad kā tūriste pastaigājos pa tās mazajām, šaurajām ieliņām, ar sajūsmu apbrīnojot skaistās pilis, viduslaiku torņus un apslēptos uzrakstus, kurus tolaik vēl nekādi nepratu atšifrēt. Mana nodarbošanās šeit līdz šim bija saistīta ar Toskānas gardāko ēdienu un labāko vīnu pasauli, jo 10 gadus es vadīju ģimenes restorānu Toskānas sirdī. Nu itāļu virtuves noslēpumiem ir pievienojusies vēlme padziļināt savas zināšanas par vēsturi, mākslu un tradīcijām, lai, mācoties ar lielu pacietību un mīlestību, es reiz varētu tajā visā dalīties ar Jums.

Manā piedāvājumā ir gan klasiskie, gan tematiskie maršruti, kas noteikti Jums palīdzēs atklāt arī tās visapslēptākās šīs burvīgās pilsētas vietas. Varam kopīgi, sekojot Jūsu vēlmēm un interesēm, izveidot arī pilnīgi jaunu, īpaši Jums domātu ekskursiju. Līdzās aktīvai pilsētas iepazīšanai piedāvāju arī kārdinošās itāļu pavārmākslas kursus. Galvenais ir izvēlēties, jo Toskānā, šajā no saules, jūras un debesīm noaustajā sapnī viss ir iespējams...

Savā ikdienas darbā redzu, ka ekskursija vietēja gida pavadībā var bagātināt ne tikai Jūsu zināšanas, bet arī Jūsu emocijas, lai atmiņas par ceļojumu Toskānā patiešām būtu neizdzēšamas. Ceru kļūt ne tikai par Jūsu ceļojuma gidu, bet arī par draudzīgu ceļabiedru! Un vēl – es ceru, ka varēšu atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Elita Saltupe - Gids, Toskānas sirdī.
Kontakti
Adrese Itālija,
Telefons+393384203286
E-Pastselitasaltupe@yahoo.it
Mājaslapahttp://www.gidstoskana.lv
Rekvizīti
Juridiskā adrese
Atstāj ziņu/jautājumu
* Vārds
Uzvārds
* E-pasts
Telefons
Piezīmes