LV / RU      

Piedāvāju tūristiem, kuri ir nolēmuši individuāli pavadīt brīvdienas Florencē, un ir bez mašīnas, pavadīt patikamu dienu ārpus pilsētas. Tādēļ piedāvāju divas dažādas dienas. Varbūt kāda no tām Jums var likties interesanta? 
Transfērs uz San Gimigniano, uz skaisto torņu pilsētiņu. Apmeklēsim mazos, tipiskos veikaliņus, iepazīstoties ar šīs zonas pārtikas produktiem. Baudot panorāmu, kas mums vērsies no putna lidojuma augstumiem, degustēsim balto vīnu Vernaccia. 
Transfērs uz  San Gimigniano, uz skaisto torņu pilsētiņu. Apmeklēsim mazos, tipiskos veikaliņus, iepazīstoties ar šīs zonas pārtikas produktiem. Baudot panorāmu, kas mums vērsies no putna lidojuma augstumiem, degustēsim balto vīnu Vernaccia.
Braucienu uz Certaldo Alto, kurā varēsim nokļūt ar gaisa vilcieniņu. Pisētiņa, kurā ir dzīvojis rakstnieks Bocaccio, kas ir sarakstījis «Dekameronu». Tikai šajā pilsētiņā ir iespējams iegādāties sltveno sīpolu ievārījumu, kuru lieto ar gaļas ēdieniem...

Vienā no skaistākajām Toskānas Pilīm degustēsim 7 dažādus vīnus, apskatot vīna pagrabus, kuros tie ir gatavoti.., saldo vīnu (vinsanto) ar cepumiem Cantuccini un 2 dažādas grapas. Uzkodās tiks celts galdā šķiņķis, bruschettas un siers... Šajā pilī ir ciemojušiesun pārnakšņojuši 2 Romas Pāvesti, kā arī iepazīsimies ar šīs pils vēsturi...
LEONARDO DA VINČI UN MEDIČU ĢIMENES PĒDĀS. 
LEONARDO DA VINČI UN MEDIČU ĢIMENES PĒDĀS.
LEONARDO- arhitekts, anatoms, botāniķis, skulptors, izženieris, izgudrotājs, matemātiķis, gleznotājs, mūziķis un rakstnieks. Atzīts par lielāko ģēniju pasaulē.
Transfērs uz pilsētiņu Anchiano. Sāksim ar mājas-muzeja apskati, kurā ir dzimis Leonardo da Vinči. Ap māju aug simtgadīgi olīvkoki, kuri raksturīgi Toskānas ainavai. Dosimies uz pilsētiņu Vinči, kura ir internacionālais šī ģēnija studiju centrs. Apmeklēsim Leonardo muzeju ar visiem viņa izgudrojumiem.
Nākamais pieturas punkts būs Leonardo vārdā nosauktie vīna pagrabi, kur mēs degustēsim šajā zonā ražotos sarkanos Chianti vīnus.

Tālāk dosimies uz pilsētiņu Cerreto Guidi, kur apskatīsim Mediču ģimenes medību villu. Villa ir bagāta ar dažādiem notikumiem. Vienā no istabām ir nogalināta Isabella de Mediči. Iepazīsimies tuvāk am Mediču dzimtu, kura bija visbagātākā un visnozīmīgākā dzimta Florences vēsturē, ar tās varas, mīlas un intrigas stāstiem.

18. jūlijs, no rīta brauciens uz Toskānas jūras krastu: 
CARRARA UN MARMORA RAKTUVES 
Vispirms apmeklēsim marmora raktuves. Šīs pilsētas baltais marmors ulavināts daudzu gadsimtu laikā. Visslavenākās marmora raktuves visā pasaulē, vairāk nekā 300 karjeru darbojas kopš romiešu laikiem. Šajās raktuvēs ar maziem autobusiņiem brauksim kalnu sirdī, kurā mūs iepazīstinās ar marmora iegūšanas paņēmieniem. Blakus pie šīm raktuvēm varēsim apskatīt nelielo muzeju zem atklātām debesīm.
COLONNATA 
Netālu no marmora raktuvēm kalnu virsotnēss ir pilsētiņa Colonnata, kura ir slavena visā Itālijā ar tur darināto speķi. Recepte, kura ir saglabājusies kopš romiešu laikiem. Tas tiek gatavots speciālās no marmora darinātās vannās.
Diemžēl ar autobusu ceļa apstākļu dēļ līdz pilsētiņai nevaram nokļūt, bet pa ceļam mēs to nogaršosim un arī apskatīsim kā to gatavo. Kā arī iepazīsimies ar produktiem, kuri ir no tā gatavoti.
LAGO DI MASSACIUCCOLI 
Brauksim ar kugīti pa Massaciuccoli ezeru, kurš atrodas starp Apuānu kalniem. Šeit atrodas Nacionāli Aizsargājams Parks, kurā varēsim redzēt daudzas aizsargājamas putnu šķirnes. Ar ko vēl ir slavens ezers? Pie ēzēra ir dzīvojis viens no slavenākajiem itāļu komponistiem Giacomo Puccini. Viņš savus pēdējos dzīves gadus ir pavadījis pie ezera. Mājā, kura atrodas ezera krastā, tagad ir izveidots muzejs. Viņš ir sarakstījis : «Madame Butterflay» un arī «Thurandot». Vasarā tiek organizēts Puccini festivāls. Skatuve ir veidota gandrīz ezera vidū..... Tas ir fantastiski......
Atstāj ziņu/jautājumu
* Vārds
Uzvārds
* E-pasts
Telefons
Piezīmes